FAQ - často kladené otázky

Nemohu se zaregistrovat

Ujistěte se, že zadáváte platný email na platné doméně a že zadáváte heslo podle uvedených požadavků. Dbáme na bezpečnost, proto požadujeme takto složité heslo, které následně šifrujeme nejmodernějšími hashovacími algoritmy. Vaše heslo tak nepřečte nikdo jiný, než náš program (ani administrátor).

Nepřišel mi aktivační email

Vydržte, někdy příchod aktivačního emailu trvá i několik desítek minut. Pokud ani po této době aktivační email nepřijde, zkontrolujte ještě spamovou složku a případně email označte, že není spam a účet aktivujte. Pokud ani poté nejste schopni účet aktivovat, kontaktujte nás, a problém jistě vyřešíme.

AKTUÁLNĚ: problém nastává v případě domény gmail.com, kde nám od půlky února Google blokuje emaily svými filtry, jelikož je považuje za spam (emaily nejsou ani doručeny do složky spamu ve schránce). Na tomto problému budeme pracovat. V těchto případech nás kontaktujte.

Nemohu se přihlásit.

V takovém případě existuje několik možných problémů:

  1. Zadali jste špatně své přihlašovací údaje
  2. Nemáte aktivní účet - po registraci je na emailovou adresu (pokud je zadána správně) zaslán email s aktivačním odkazem. Bez aktivace účtu se nelze přihlásit. Zkontrolujte svoji emailovou adresu včetně spamové složky.
  3. Účet jste si dříve deaktivovali

V případě, že nepřišel aktivační email nebo jste si účet dříve deaktivovali, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jsou otázky oficiální? Existuje přímá spolupráce s FAČR?

Otázky jsou platné a z databáze aplikace se momentálně generují testy pro testování fotbalových rozhodčích. Databáze je udržována ve spolupráci s členem Pravidlové komise FAČR. Žádná jiná další spolupráce s fotbalovou asociací zde však neexistuje a jedná se tak v podstatě o soukromý projekt.

Bude u jednotlivých otázek k dispozici upřesnění normy, kde odpověď dohledám?

Nebude. Na základě dohody s PK FAČR je to takto úmyslně, aby se uživatelé samovzdělávali tím, že si odpověď případně sami dohledají.

Jsou k dispozici seznam testových otázek a fotbalové normy ke stažení?

Ano, na stránkách asociace. V případě zájmu o PDF s variantami testů se obraťte na pana Jaroslava Nitscheho fotbaljn@seznam.cz.

Jedná se o výdělečný projekt?

Nejedná. Vše děláme ve svém volném čase bez jakékoli odměny. Odměnou jsou nám zatím pouze spokojení uživatelé.